• Berkhout 1 ZAALVOETBAL

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Piet, DaniëlOverige stafTeammanager
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Appelman, DonovanTeamspeler
    Feld, YelmarTeamspeler
    Groot, EmreTeamspeler
    Haas, Bart deTeamspeler
    Haas, Tim deTeamspeler
    IJsbrandy, DanielTeamspeler
    Piet, DaniëlTeamspeler
    Piet, JoshuaTeamspeler
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    11 mrt.Berkhout 1 - KGB 45 - 9
    6 mrt.ZVV Zwaag/Hoogland Kozijnen 4 - Berkhout 19 - 4
    24 feb.Hovocubo 7 - Berkhout 13 - 9
    12 feb.Berkhout 1 - ZVV Zwaag/Hoogland Kozijnen 68 - 4
    5 feb.Berkhout 1 - Wognum Nicols 46 - 3
    29 jan.Berkhout 1 - Alpha Tours 27 - 5
  • Poulestanden Berkhout 1 (B6010 Mannen Zaal beker recreatie 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ZVVO Sandow 711005323
    2Berkhout 1100135-20

    Poulestanden Berkhout 1 (1214 Mannen Zaal recreatie)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ZVV Zwaag/Hoogland Kozijnen 42116321735811551
    2KGB 4211704162689451
    3Hovocubo 10201424133854844
    4Spirit 30 (SC) 320141581572443
    5Hovocubo 7201325105446141
    6Alpha Tours 219103680671333
    7Berkhout 1201028121982332
    8ZVV Zwaag/Hoogland Kozijnen 7208398581427
    9ZVV Zwaag/Hoogland Kozijnen 620811183133-5025
    10Wognum Nicols 420701376116-4021
    11RTC 72 4216312100128-2821
    12Spirit 30 (SC) 421421568106-3814
    13KGB 321401782174-9212
    14ZVV Zwaag/Hoogland Kozijnen 1120002070204-1340