• Berkhout 1 ZAALVOETBAL

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Piet, DaniëlOverige stafTeammanager
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Appelman, DonovanTeamspeler
    Feld, YelmarTeamspeler
    Groot, EmreTeamspeler
    Haas, Bart deTeamspeler
    Haas, Tim deTeamspeler
    IJsbrandy, DanielTeamspeler
    Piet, DaniëlTeamspeler
    Piet, JoshuaTeamspeler
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    6 mrt. 21:55ZVV Zwaag/Hoogland Kozijnen 4 - Berkhout 1Zwaag
    11 mrt. 20:00Berkhout 1 - KGB 4Vredehof
    18 mrt. 21:55Hovocubo 10 - Berkhout 1Opgang, de
    27 mrt. 21:50Berkhout 1 - Spirit 30 (SC) 4Vredehof
    1 apr. 22:00Spirit 30 (SC) 3 - Berkhout 1Sluis, de
    17 apr. 22:05ZVV Zwaag/Hoogland Kozijnen 11 - Berkhout 1Zwaag
    20 apr. 22:00ZVV Zwaag/Hoogland Kozijnen 7 - Berkhout 1Zwaag
    1 mei. 19:00Berkhout 1 - Hovocubo 7Vredehof
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    24 feb.Hovocubo 7 - Berkhout 13 - 9
    12 feb.Berkhout 1 - ZVV Zwaag/Hoogland Kozijnen 68 - 4
    5 feb.Berkhout 1 - Wognum Nicols 46 - 3
    29 jan.Berkhout 1 - Alpha Tours 27 - 5
    24 jan.RTC 72 4 - Berkhout 13 - 5
    10 jan.Berkhout 1 - KGB 36 - 5
  • Poulestanden Berkhout 1 (B6010 Mannen Zaal beker recreatie 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ZVVO Sandow 711005323
    2Berkhout 1100135-20

    Poulestanden Berkhout 1 (1214 Mannen Zaal recreatie)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1KGB 4191504151638845
    2ZVV Zwaag/Hoogland Kozijnen 41813321525110142
    3Hovocubo 10181323122734941
    4Spirit 30 (SC) 318131474492540
    5Hovocubo 7181224100406038
    6Berkhout 1181026112803232
    7Alpha Tours 21893678661230
    8ZVV Zwaag/Hoogland Kozijnen 61881973119-4625
    9ZVV Zwaag/Hoogland Kozijnen 7187387369424
    10Wognum Nicols 419701274107-3321
    11RTC 72 418431181114-3315
    12KGB 319401572161-8912
    13Spirit 30 (SC) 419221553100-478
    14ZVV Zwaag/Hoogland Kozijnen 1118001859182-1230