• Berkhout Veteranen 45+ 7x7

  • De derde helft gaat altijd goed bij de Veteranen

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Lisman, SvenOverige stafTeammanager
    Novica, JoostOverige stafTeammanager
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Blokker, DirkTeamspeler
    Kiewit, Danny deTeamspeler
    Klaver, KeesTeamspeler
    Koster, MichelTeamspeler
    Lisman, SvenTeamspeler
    Neefjes, JohanTeamspeler
    Wit, Richard deTeamspeler
    Woudenberg, BjörnTeamspeler

    Er zijn 4 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    25 okt. 10:30Kon. HFC 45+1 (Zon) - Berkhout 45+1Sportpark Koninklijke HFC
    1 nov. 10:00Berkhout 45+1 - Dynamo 45+1Sportpark De Wenken- Berkhout
    15 nov. 11:15Berkhout 45+1 - Meteoor De sv., 45+1 zondag 7x7Sportpark De Wenken- Berkhout
    22 nov. 10:30SDOB 45+1 - Berkhout 45+1Sportpark SDOB
    29 nov. 10:00Berkhout 45+1 - Monnickendam 45+1Sportpark De Wenken- Berkhout
    6 dec. 10:30Graftdijk 45+1 - Berkhout 45+1Sportpark Graftdijk
    24 jan. 10:00Berkhout 45+1 - DSOV 45+1Sportpark De Wenken- Berkhout
    31 jan. 10:00Berkhout 45+1 - Onze Gezellen 45+1Sportpark De Wenken- Berkhout
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    4 okt.Monnickendam 45+2 - Berkhout 45+13 - 0
    27 sep.Berkhout 45+1 - Kwadijk 45+11 - 10
    20 sep.SV Schermer 45+1 - Berkhout 45+12 - 3
    29 aug.Berkhout O14-1 - Victoria O O13-25 - 4
  • Poulestanden Berkhout 45+1 ( 1e klasse 01 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Monnickendam 45+23300242229
    2Meteoor De sv., 45+1 zondag 7x73300218139
    3Kon. HFC 45+1 (Zon)3300144109
    4Kwadijk 45+12200153126
    5Monnickendam 45+3320169-36
    6Dynamo 45+131117614
    7Graftdijk 45+13102914-53
    8Berkhout 45+13102415-113
    9DSOV 45+13102520-153
    10SV Schermer 45+141031213-13
    11SDOB 45+13012712-51
    12Monnickendam 45+12002413-90
    13Onze Gezellen 45+13003514-90