• Berkhout VR18+1 vrijdag

  • Berkhout VR18+1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Terweij, LoìsOverige stafTeammanager
    Terweij, EdwinOverige stafTeammanager
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Braas, NinteTeamspeler
    Jansma, AmandaTeamspeler
    Meissen, FayeTeamspeler
    Schouten, LisaTeamspeler
    Spoelder, LynseyTeamspeler
    Terweij, LoìsTeamspeler
    Veen, Rosalie vanTeamspeler

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    30 okt. 20:30RKEDO VR18+2 - Berkhout VR18+1Trifium Sportpark EVC
    30 okt. 21:00RKEDO VR18+1 - Berkhout VR18+1Trifium Sportpark EVC
    30 okt. 21:30Berkhout VR18+1 - VVS 46 VR18+1Trifium Sportpark EVC
    30 okt. 22:00Berkhout VR18+1 - EVC VR18+1Trifium Sportpark EVC
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Berkhout VR18+1 ( 1e klasse B1 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1EVC VR18+144001221012
    2RKEDO VR18+1430110289
    3VVS 46 VR18+1420212486
    4Berkhout VR18+14013110-91
    5RKEDO VR18+24013017-171