• Bestuursberichten december

  • De gemeente heeft de robotmaaier in zijn winterstalling gezet. Het gras groeit niet meer, de winterstop staat voor de deur. Dit weekend was het laatste speelweekend. Nooit eerder zal die winterstop zo kort zijn geweest overigens.  Raar maar waar, de eerste competitiewedstrijd staat gepland op zondag 4 januari, dan al worden de veteranen om verwacht in Schermerhorn, om 10.00 uur.
    Het vlaggenschip start weer op 18 januari. Kwiek uit zal een pittige wedstrijd worden. De eerste seizoenshelft sluiten we af als de nummer 4 op de ranglijst. Deze plek werd vorig weekend veiliggesteld in de Beemster door een winnend doelpunt in de laatste minuut.
    Voor onze drie zaalvoetbalteams is het seizoen overigens nog niet ten einde. Zij spelen alledrie nog een wedstrijd in de aankomende week. Vrouwen 1 doet dat als koploper. Zij spelen maandag om 19.10 in De Koggehal.

    De ALV op 11 november was een goede editie. De opkomst was goed dankzij het feit dat alle selectiespelers aanwezig waren. Ook was er sprake van een constructieve houding. Er werd volop meegedacht om bepaalde problemen te verhelpen.  Lotte Piet werd benoemd als nieuw bestuurslid. Helie Bregman, Pieter Schuijtemaker en ondergetekende werden herkozen. De notulen staan inmiddels online.

    De opbrengst van de Grote Club Actie was ronduit fantastisch. Met een bedrag van 3.500 euro werd een dik record gevestigd. Uitermate fijn voor de penningmeester. Deels is het geld al besteed aan nieuwe trainingsdoelen, zoals van tevoren ook toegezegd. Heel veel dank aan iedereen die hier aan heeft bijgedragen!

    Wat betreft doelen nog het volgende.  Alle doelen zijn op het midden van de lat voorzien van een aanduiding die correspondeert met een van de doelopstelplaatsen. Het is de bedoeling dat de doelen altijd op hun eigen plek worden teruggezet, na trainingen en na wedstrijden. Een T staat voor trainingsveld en A, B voor A- en B-veld. De twee doelen met A1 staan bij de speeltuin. Het reclamebord van Rob Vlaar Autoschade kan er uitgetild worden zodat de doelen naar hun plek kunnen worden gereden.

    De kantine kreeg drie weken geleden weer bezoek van een mysterieguest die controleert of we ons houden aan de regels.  We slaagden voor de test. Het bestelde biertje werd niet gegeven. Het hielp natuurlijk wel dat de onverwachte gast op een zaterdag kwam.

    Vorige week dinsdag was er ook een onverwachte gast. Ondanks de enorme drukte hadden de Sint en de hoofdpiet tijd gevonden om onze jongste voetballertjes te verrassen met een bezoek op het trainingsveld. En ze hadden ook nog cadeaus meegenomen. Het was weer geweldig.
    Die dinsdagmiddag is sowieso wellicht het hoogtepunt van elke week voor onze club. De meeste van onze jeugdteams trainen dan tegelijk en daardoor is het een drukte van belang. Leuk om eens een keer naar te kijken!

    Er is helaas een acute vacature ontstaan voor de wekelijkse schoonmaakwerkzaamheden in de kantine. Bent of kent u iemand die hier interesse in zou kunnen hebben, laat het ons weten.  De voorwaarden zijn marktconform.

    Net als een jaar of drie geleden hadden we deze maand weer te kampen met een golf aan defecte apparaten. Een barkoelkast, een tosti-ijzer, de iPad en het TV-scherm in de kleedkamergang. Gelukkig zijn de problemen weer verholpen.

    In de Kerstvakantie wordt er weer volop gevoetbald in de zaal door onze jeugdteams. Wilt u weten wanneer uw favoriete team moet voetballen, kijk dan op de door Edwin de Weerd opgezette nieuwe website voor dit Gerard Schaap Toernooi.

    Tot zover dit laatste bestuursbericht van 2025. Wij wensen u een fijne en gezellige feestdagen en zien u graag weer, in goede gezondheid, langs de lijn in 2026.

    Namens het bestuur,
    René