Uiteraard wil in de eerste alinea de naam van Ron Stroop laten vallen. Met het overlijden van Ron verliezen we een bestuurslid, een wedstrijdsecretaris en een erelid. Maar we verliezen bovenal een vriendelijke, sociale en wijze voetbalvriend. Ik wijs u graag op het In Memoriam dat te vinden is in het nieuwsoverzicht.
Twee bestuursleden hebben het wedstrijdsecretariaat nu op zich genomen. Dit is een tijdelijke oplossing. Het idee is om het secretariaat op te splitsen in een jeugd- en een seniorensecretariaat. Het goede nieuws is dat Tim van Lochem zich al bereid heeft getoond om het wedstrijdsecretariaat voor de jeugd te gaan doen. Nu zoeken we nog iemand die het seniorendeel wil gaan doen.
De vacature voor de schoonmaak van de kantine is gelukkig ook ingevuld. Caya Loos (uit VR2) is vorige maand begonnen met haar nieuwe bijbaan.
Het eerste heeft de eerste punten binnen. In een wederom doelpuntrijke wedstrijd werd gewonnen van WBSV. Als aanstaande zondag wordt gewonnen in en van Zwaagdijk doen we weer volop mee om de bovenste plekken. Dat zou leuk zijn.
De start van de Veteranen is ook noemenswaardig. Vier punten uit twee wedstrijden. Een nog ongeslagen status dus voor het team waarvan de gemiddelde leeftijd op 58 ligt. En het gaat hier niet om Walking Football he!
Aanstaande zondag zijn er geen thuiswedstrijden. Dat klinkt negatiever dan het is. Het is het gevolg van onze aanvraag bij de KNVB om alle thuis- en uitwedstrijden te clusteren. We hebben nu reeds twee zondagen beleefd dat alle teams thuis speelden. Dat zorgde voor een gezellige drukke zondag, waarbij opvalt dat er heel veel vraag is naar etenswaren uit onze keuken. Zouden de lage prijzen daar mee te maken hebben?
De eerstvolgende Super-Sunday is alweer op 20 oktober.
Dankzij de Vrienden van Berkhout hebben we vier prachtige, solide nieuwe jeugddoelen kunnen kopen. Twee van de vier zijn van het formaat 3 bij 1. Mooi voor op de trainingen, maar ook nodig bij de JO7-toernooien. Dat aantal toernooien zou wel eens kunnen verdubbelen als er in fase 2 een tweede JO7 bij komt. De aanmeldingen in deze categorie stromen binnen.
Onze jeugdleden hebben enorm hun best gedaan bij het verkopen van loten voor de Grote Club Actie. De opbrengst gaat richting de drieduizend euro, een enorm bedrag. Veel dank voor iedereen die hieraan heeft bijgedragen. De beste lotenverkopers zullen in het zonnetje worden gezet, dat hebben ze wel verdiend.
Binnenkort wordt ook de opbrengst van de Rabo Clubsupport bekend. We zijn benieuwd.
Het springt niet echt in het oog, maar de eerste voorbereidende werkzaamheden voor de robotmaaier zijn uitgevoerd. De plaats van het laadstation (tegen de westelijke gevel) is voorzien van een elektrische aansluiting. Op korte termijn zal er ook een uitbreiding plaatsvinden van de doel-opstelplaatsen. Op het gras mag immers niets achterblijven wanneer de robot zijn banen trekt.
Daarover gesproken, laatst was er een bal-uit-de-sloot-haler in het gras blijven liggen. Deze ijzeren staaf heeft grote schade veroorzaakt aan de maaimachine van de gemeente. Dat mag niet nog een keer gebeuren!
Gisterenavond organiseerde de damescommissie de Girls Night. Met bijna 50 aanwezige meiden en fantastische weersomstandigheden kunnen we van een groot succes spreken. De damescommissie had een creatief parcours van voetbalspellen neergezet op het trainingsveld. Voor de oudere meiden volgde een gezellige spelletjesavond in de kantine.
Diezelfde damescommissie zal binnenkort kleedkamer 4 een metamorfose geven.
Aanstaande vrijdag staat het Dijklander Voetbaltoernooi op onze agenda. Op initiatief van Corrie Reus wordt dit personeelsvoetbaltoernooi op De Wenken verspeeld. Er zullen zo’n zeventig deelnemers zijn, het eten zal worden verzorgd door De Ridder.
Tenslotte vraag ik ook hier uw aandacht voor de ALV, de Algemene Ledenvergadering. Deze wordt gehouden op dinsdag 15 oktober en zal beginnen om 21.00 uur. Iets na 22.00 uur zal het afgelopen zijn. Hier de agenda/uitnodiging. We hopen op een mooie opkomst. Iedereen is welkom.
Namens het bestuur,
Rene.