• Vergeet SponsorKliks niet te gebruiken

 • De online verkopen blijven maar stijgen, helemaal in deze corona-tijd.  Het gebruik van SponsorKliks daarbij kan de vereniging geld opleveren.  En dat is zeer welkom momenteel.

  Helaas vergeten veel mensen om SponsorKliks te gebruiken en dat vinden we verdomd jammer.

  Het is werkelijk heel eenvoudig.  Manier 1 is om eerst naar de homepage van Berkhout te gaan en daar te klikken op het logo van Sponsorkliks.  U komt dan in het menu van waaruit u uw webshop kunt selecteren.

  Manier 2 raden wij aan voor de veelkopers.  Maak tabbladen aan voor de webshops die u vaak gebruikt.  Voer voor elke webshop de stappen uit die manier 1 staan en zet desbetreffende link dan in uw favorietenbalk.  Indien Chrome u browser is kunt u de webshop daar simpelweg naar toe slepen.  

  Het gebruik van de App SponsorKliks raden wij af.  De provisie wordt dan vaak misgelopen.

  Bij voorbaat dank namens de penningmeester!