Home
Vacatures
Clubinfo
Algemeen
Sportpark De Wenken
Hoofdbestuur
Damescommissie
Jeugdcommissie
Overige organisatie
Verenigingsbeleid
Gedrag
Alcohol
Vrijwilligers
Privacy
EHBO / AED
Ereleden
Historie
De jaren '30
De jaren '40
De jaren '50
De jaren '60
De jaren '70
De jaren '80
De jaren '90
De zero's
De ten's
De twenties
Ledeninfo
Ledeninfo
Contributie
Lid worden
Vrijwilligersdiensten
Kledingplan
Spelregels
De app Voetbal.nl
Wedstrijden
Programma
Zaterdag
Zondag
Vrijdagavond
Zaalvoetbal
Uitslagen
Afgelastingen
Speeldagenkalender 23/24
Teams
Senioren
Berkhout 1
Berkhout VR1
Berkhout VR2
Berkhout 3
Berkhout VE45+ 1
Jeugd
MO20-1
JO17-1
JO14-1
JO12-1
JO10-1
JO9-1
JO8-1
JO7-1
Vrijdagavond
Vrouwen 30+ 1
Vrouwen 30+ 2
Mannen 35+ 1
Mannen 35+ 2
Mannen 35+ 3
Zaalvoetbal
Berkhout 1
Berkhout VR1
Berkhout 2
Jeugd
Jeugdcommissie
Jeugdbeleid
Teamindeling
Trainingstijden
KNVB Spelregelbewijs
Sport en Prestatie Dag
Penalty Bokaal
Sponsoring
Informatie Sponsoring
Onze Sponsors
Hoofdsponsors
Bordsponsors
Balsponsors
Minuten Scoren
SponsorKliks
Vrienden van Berkhout
Home
Vacatures
Clubinfo
+
Algemeen
Sportpark De Wenken
Hoofdbestuur
Damescommissie
Jeugdcommissie
Overige organisatie
Verenigingsbeleid
+
Gedrag
Alcohol
Vrijwilligers
Privacy
EHBO / AED
Ereleden
Historie
+
De jaren '30
De jaren '40
De jaren '50
De jaren '60
De jaren '70
De jaren '80
De jaren '90
De zero's
De ten's
De twenties
Ledeninfo
+
Ledeninfo
Contributie
Lid worden
Vrijwilligersdiensten
Kledingplan
Spelregels
De app Voetbal.nl
Wedstrijden
+
Programma
+
Programma
Zaterdag
Zondag
Vrijdagavond
Zaalvoetbal
Uitslagen
Afgelastingen
Speeldagenkalender 23/24
Teams
+
Senioren
+
Berkhout 1
Berkhout VR1
Berkhout VR2
Berkhout 3
Berkhout VE45+ 1
Jeugd
+
MO20-1
JO17-1
JO14-1
JO12-1
JO10-1
JO9-1
JO8-1
JO7-1
Vrijdagavond
+
Vrouwen 30+ 1
Vrouwen 30+ 2
Mannen 35+ 1
Mannen 35+ 2
Mannen 35+ 3
Zaalvoetbal
+
Berkhout 1
Berkhout VR1
Berkhout 2
Jeugd
+
Jeugdcommissie
Jeugdbeleid
Teamindeling
Trainingstijden
KNVB Spelregelbewijs
Sport en Prestatie Dag
Penalty Bokaal
Sponsoring
+
Informatie Sponsoring
Onze Sponsors
+
Hoofdsponsors
Bordsponsors
Balsponsors
Minuten Scoren
SponsorKliks
Vrienden van Berkhout
Totaal programma veldvoetbal
Datum
Thuisteam
Uitteam
Aanvang
Scheidsrechter
Veld
KK T
KK U
Details
22-03
Berkhout VR30+1
Westfriezen VR30+1
20:00
veld 3 B
22-03
Hollandia 35+1
Berkhout 35+3
20:00
veld B B
22-03
SV Spartanen 35+2
Berkhout 35+2
20:00
veld B A
22-03
Berkhout 35+2
Westfriezen 35+1
20:30
veld B A
22-03
Berkhout 35+3
SV Spartanen 35+2
20:30
veld B B
22-03
VVS 46 35+1
Berkhout 35+1
20:30
veld 2 A - Veld B
22-03
VVS 46 VR30+1
Berkhout VR30+2
20:30
veld 3 A - Veld C
22-03
Berkhout 35+1
Oosthuizen 35+1
21:00
veld 2 A
22-03
Berkhout VR30+2
Westfriezen VR30+1
21:00
veld 3 A
22-03
Westfriezen 35+1
Berkhout 35+3
21:00
veld B A
22-03
Grasshoppers VR30+1
Berkhout VR30+1
21:00
veld 3 B
22-03
Berkhout 35+3
Berkhout 35+2
21:30
veld B A
22-03
Berkhout VR30+1
Berkhout VR30+2
21:30
veld 3 B
22-03
Zuidermeer 35+1
Berkhout 35+1
21:30
veld 2 B
22-03
Berkhout 35+1
SV Spartanen 35+1
22:00
veld 2 B
22-03
Berkhout 35+2
Hollandia 35+1
22:00
veld B A
22-03
Berkhout VR30+2
Grasshoppers VR30+1
22:00
veld 3 B
22-03
VVS 46 VR30+1
Berkhout VR30+1
22:00
veld 3 A - Veld C
24-03
Berkhout 3
Spirit 30 (SC) 6
10:30
D. (Dave) Smal
veld A
24-03
Berkhout 45+1
Rijp (de) 45+2
11:00
veld B A
24-03
Strandvogels VR1
Berkhout VR2
11:00
veld 1
24-03
Winkel VR2
Berkhout VR1
11:30
P. (Paul) Kreuk
veld 2 - B-veld
3
6
24-03
Vesdo 1
Berkhout 1
14:00
Afgeschermd
veld 1 - Hoofdveld
27-03
SEW 4
Berkhout 3
19:30
D.J.M. (Dennis) Bijl
veld 1 - Hoofdveld
2 - SEW
5 - Gasten
30-03
Zwaagdijk RKVV 1
Berkhout 1
14:00
veld 1
01-04
Berkhout 1
HSV Sport 1889 1
14:00
veld A
05-04
Berkhout 35+2
Hollandia 35+1
19:30
veld 1 A
05-04
SV Spartanen 35+2
Berkhout 35+3
19:30
veld 1 B
05-04
Berkhout 35+3
Berkhout 35+2
20:00
veld 1 B
05-04
Berkhout VR30+2
Westfriezen VR30+1
20:00
veld B B
05-04
Grasshoppers VR30+1
Berkhout VR30+1
20:00
veld B A
05-04
Berkhout 35+2
SV Spartanen 35+2
20:30
veld 1 B
05-04
Berkhout VR30+1
VVS 46 VR30+1
20:30
veld B A
05-04
Westfriezen 35+1
Berkhout 35+3
20:30
veld 1 A
05-04
SV Spartanen 35+1
Berkhout 35+1
20:30
veld A A
1
3
05-04
Berkhout 35+3
Hollandia 35+1
21:00
veld 1 A
05-04
Berkhout 35+1
Oosthuizen 35+1
21:00
veld A A
3
5
05-04
Grasshoppers VR30+1
Berkhout VR30+2
21:00
veld B B
05-04
Berkhout VR30+2
VVS 46 VR30+1
21:30
veld B B
05-04
Westfriezen 35+1
Berkhout 35+2
21:30
veld 1 B
05-04
VVS 46 35+1
Berkhout 35+1
21:30
veld A B
4
3
05-04
Westfriezen VR30+1
Berkhout VR30+1
21:30
veld B A
05-04
Berkhout 35+1
Zuidermeer 35+1
22:00
veld A B
3
2
05-04
Berkhout VR30+1
Berkhout VR30+2
22:00
veld B A
06-04
Berkhout JO14-1
SV Spartanen JO14-1
11:00
veld A
06-04
Berkhout MO20-1
SDZ MO20-1
12:30
veld A
06-04
LSVV JO17-3
Berkhout JO17-1
15:50
C-veld
07-04
Sporting S 45+1
Berkhout 45+1
10:00
veld 1 A
07-04
Zwaagdijk RKVV 2
Berkhout 3
11:00
veld 1
07-04
Berkhout VR1
Wiron VR1
11:30
veld A
07-04
Woudia VR1
Berkhout VR2
12:00
J.A.M (Jan Bert) Jong
veld 1 - A-veld
07-04
Berkhout 1
VZV 1
14:00
veld A
13-04
Berkhout JO17-1
Wieringermeer JO17-1
11:00
veld B
13-04
Berkhout MO20-1
ZVC '22 MO20-1
12:30
veld A
13-04
Zouaven (de) JO14-2
Berkhout JO14-1
13:00
veld 3 - E
14-04
Berkhout 3
ASV 55 2
10:30
veld B
14-04
Berkhout VR2
Zouaven (de) VR2
11:30
veld A
14-04
DESS 1
Berkhout 1
14:00
veld 1
14-04
Kleine Sluis VR1
Berkhout VR1
14:00
veld 2 West-B
14-04
Abcoude fc 45+1
Berkhout 45+1
14:30
veld 2 A
18-04
VZV 1
Berkhout 1
20:00
veld 1
19-04
Berkhout VR30+2
Grasshoppers VR30+1
19:00
veld B A
19-04
Berkhout VR30+1
Westfriezen VR30+1
19:00
veld B B
19-04
Westfriezen VR30+1
Berkhout VR30+2
19:30
veld B B
19-04
Berkhout 35+2
Berkhout 35+3
20:00
veld B A
19-04
Berkhout VR30+2
Berkhout VR30+1
20:00
veld B B
19-04
Oosthuizen 35+1
Berkhout 35+1
20:00
veld 1 A
19-04
Berkhout 35+1
Zuidermeer 35+1
20:30
veld 1 A
19-04
Berkhout 35+3
Westfriezen 35+1
20:30
veld B A
19-04
Berkhout VR30+1
VVS 46 VR30+1
20:30
veld B B
19-04
SV Spartanen 35+2
Berkhout 35+2
20:30
veld B B
19-04
Berkhout 35+2
Hollandia 35+1
21:00
veld B B
19-04
VVS 46 35+1
Berkhout 35+1
21:00
veld 1 B
19-04
VVS 46 VR30+1
Berkhout VR30+2
21:00
veld B B
19-04
Grasshoppers VR30+1
Berkhout VR30+1
21:00
veld B A
19-04
Berkhout 35+1
SV Spartanen 35+1
21:30
veld 1 B
19-04
SV Spartanen 35+2
Berkhout 35+3
21:30
veld B A
19-04
Berkhout 35+3
Hollandia 35+1
22:00
veld B A
19-04
Westfriezen 35+1
Berkhout 35+2
22:00
veld B B
20-04
HSV MO20-1 (9-tal)
Berkhout MO20-1
10:45
veld A - (KGV)
20-04
Berkhout JO14-1
Schagen United JO14-3
11:00
veld A
20-04
Zouaven (de) JO17-1
Berkhout JO17-1
13:00
veld 4 - B
21-04
Woudia 4
Berkhout 3
10:00
veld 2 - B-veld
21-04
Berkhout VR1
KSV VR2
11:30
veld A
21-04
Berkhout 45+1
DSOV 45+1
11:30
veld B A
21-04
Berkhout 1
Woudia 1
14:00
veld A
21-04
ASV 55 VR1
Berkhout VR2
14:00
veld 1
28-04
Dirkshorn VR1
Berkhout VR1
11:00
Veld B
28-04
Zouaven (de) VR2
Berkhout VR2
11:30
veld 3 - E
13
14
28-04
HSV Sport 1889 1
Berkhout 1
14:00
veld A
04-05
MOC JO14-2
Berkhout JO14-1
11:00
veld A - Hoofdveld
PROGRAMMA THUISWEDSTRIJDEN OP ZATERDAG
PROGRAMMA THUISWEDSTRIJDEN OP ZONDAG