• Hieronder staat het wedstrijdprogramma veldvoetbal voor de aankomende 5 weken. Voor elk team staat het programma voor het aankomende half jaar op de desbetreffende teampagina.

  • Wedstrijdprogramma

    DatumThuisteamUitteamAanvangScheidsrechterDetails
    01-02Berkhout JO10-1RKEDO JO10-209:30
    01-02Purmersteijn JO9-4Berkhout JO9-109:30
    01-02Berkhout MO13-1Always Forward MO13-210:30T. (Timo) Neefjes
    01-02Berkhout MO15-1Schagen United MO15-211:00D. (Daniel) IJsbrandy
    01-02Westfriezen JO13-2Berkhout JO13-111:30
    01-02Berkhout MO17-1Duinrand S MO17-112:30F. (Frank) Knijn
    01-02Blokkers de JO16-2Berkhout JO16-113:15
    01-02Kolping Boys MO19-1Berkhout MO19-115:00
    02-02Berkhout 3LSVV 810:30R (Ramon) Blaauwbroek
    02-02Berkhout 45+1SSV 45+111:00
    02-02Alcmaria Victrix 4Berkhout 212:00
    02-02George st 1Berkhout 114:00M. (Michel) Baist
    08-02Berkhout JO9-1Westfriezen JO9-609:30
    08-02Berkhout JO13-1Zwaagdijk RKVV JO13-110:30J. (Jaimy) Laan
    08-02Dynamo JO10-2Berkhout JO10-111:00
    08-02RKEDO MO13-1Berkhout MO13-111:30
    08-02Berkhout JO16-1Schagen United JO16-212:30
    08-02DWOW MO15-1Berkhout MO15-113:00
    08-02Berkhout MO19-1Hercules Zaandam sc MO19-114:00
    08-02Flevo MO17-1Berkhout MO17-114:00P. (Paul) Scholten
    09-02WSV 1930 45+1Berkhout 45+110:00W.J. Kersten
    09-02Berkhout 2Kolping Boys 512:00G.J.C. (Gerda) Keizer
    09-02GSV 3Berkhout 312:00
    09-02Berkhout 1Sporting Andijk 114:00
    16-02Berkhout 2Oosthuizen 412:00R (Ramon) Blaauwbroek
    16-02Berkhout 1Woudia 114:00
    01-03Berkhout 2Koedijk 712:00
    07-03WBSV JO9-1Berkhout JO9-109:00
    07-03Berkhout JO10-1Always Forward JO10-309:30
    07-03Berkhout JO13-1Volendam (rkav) JO13-310:30
    07-03Berkhout MO17-1Zouaven (de) MO17-212:30
    07-03Nieuwe Niedorp MO13-1Berkhout MO13-112:30
    07-03SEW JO16-2Berkhout JO16-114:00
    07-03Nieuwe Niedorp MO15-1Berkhout MO15-114:15
    07-03Westfriezen MO19-1Berkhout MO19-114:30
    08-03Berkhout 2Dynamo 312:00G.J.C. (Gerda) Keizer
    08-03Always Forward 8Berkhout 312:00
    08-03Berkhout 1Kwiek 78 114:00
    14-03Berkhout JO10-1KSV JO10-509:30
    14-03Berkhout MO13-1KSV MO13-110:30
    14-03WMC MO17-1Berkhout MO17-111:00
    14-03Always Forward JO13-4Berkhout JO13-112:10
    14-03Berkhout JO16-1Always Forward JO16-412:30
    14-03Victoria O MO15-1Berkhout MO15-112:45
    15-03Berkhout 2VVS 46 412:00
    15-03Parkstad SV 45+1Berkhout 45+112:30
    15-03Berkhout 1Valken de 114:00
    15-03Westfriezen 5Berkhout 314:00
    21-03Berkhout JO9-1GSV, JO9-1G09:30
    21-03Victoria O JO10-1Berkhout JO10-109:30
    28-03Schagen United MO13-1Berkhout MO13-109:00
    28-03Berkhout JO13-1Victoria O JO13-110:30
    28-03Berkhout MO15-1Strandvogels MO15-111:00
    28-03Vitesse 22 MO19-1Berkhout MO19-111:30
    28-03DINDUA JO16-1Berkhout JO16-112:15
    28-03Berkhout MO17-1DWB MO17-112:30
    29-03Berkhout 3Kolping Boys 910:30
    29-03Grasshoppers 5Berkhout 212:00
    29-03HSV Sport 1889 1Berkhout 114:00