• LET OP :   De JO7 speelt een afwijkende competitievorm.  Een thuiswedstrijd in onderstaand overzicht betekent niet altijd dat de wedstrijd ook in Berkhout wordt verspeeld.  Klik op het loepje in desbetreffende regel om te bekijken of deze wedstrijd wel of niet IN Berkhout wordt verspeeld. Misschien dat u hiervoor naar rechts moet scrollen via de scrollbalk.

  • Programma ZATERDAG

    DatumThuisteamUitteamAanvangScheidsrechterVeldKK TKK UDetails
    03-09Westfriezen JO16-2Berkhout JO16-112:45veld 3 - C
    03-09Always Forward JO13-4Berkhout JO13-110:10E. (Erik) Slondveld 4
    03-09Medemblik FC JO11-2Berkhout JO11-110:30veld 6(3B) A - P1
    03-09SV Spartanen JO9-3Berkhout JO9-108:45veld A B1
    03-09Blokkers de JO8-3Berkhout JO8-108:45veld 3 B2
    03-09DEM (RKVV) MO17-1Berkhout MO17-114:45veld 3
    03-09Berkhout MO20-1Koedijk MO20-112:30veld 1
    04-09Berkhout 1SV Rood-Wit Zaanstad 114:00veld 1
    10-09Berkhout JO16-1Zouaven (de) JO16-211:00veld 2
    10-09Berkhout JO13-1SV Spartanen JO13-211:00veld 1
    10-09Berkhout JO11-1Blokkers de JO11-409:30veld 1 A
    10-09Berkhout JO9-1Westfriezen JO9-6JM09:30veld 1 B1
    10-09Berkhout JO8-1Zouaven (de) JO8-209:30veld 1 B2
    10-09Berkhout MO17-1Purmerend MO17-112:30veld 1
    11-09VVA/Spartaan 1Berkhout 114:30veld 1
    17-09Berkhout JO16-1Always Forward JO16-311:00veld 1
    17-09Beemster JO13-2Berkhout JO13-112:00veld 1
    17-09Berkhout JO11-1ST Twisk/Opperdoes JO11-1JM09:30veld 1 A
    17-09Berkhout JO9-1HSV Sport 1889 JO9-109:30veld 1 B1
    17-09SV Spartanen JO8-2Berkhout JO8-108:45veld A B2
    17-09Berkhout MO17-1V.V. Bergen MO17-112:30veld 2
    17-09Vrone MO20-1Berkhout MO20-114:30veld 2
    18-09Berkhout 1SDW 114:00veld 1
    24-09Valken de JO16-1Berkhout JO16-113:00veld 2
    24-09Berkhout JO13-1Purmerend JO13-311:00veld 1
    24-09George st JO11-1Berkhout JO11-111:00veld 2 A
    24-09Always Forward JO9-5Berkhout JO9-108:30veld 1 A2
    24-09Berkhout JO8-1SEW JO8-109:30veld 1 A1
    24-09Limmen MO17-1Berkhout MO17-110:45veld 1
    24-09Berkhout MO20-1Wieringermeer MO20-112:30veld 1
    01-10Berkhout JO16-1s.v. Enkhuizen JO16-211:00veld 1
    01-10DESS JO13-1Berkhout JO13-111:30veld 1
    01-10Berkhout JO11-1Westfriezen JO11-5JM09:30veld 1 A
    01-10Berkhout JO9-1Spirit 30 (SC) JO9-509:30veld 1 B1
    01-10Berkhout MO17-1Saenden MO17-112:30veld 2
    01-10BOL MO20-1Berkhout MO20-112:00veld 3
    08-10ST TSV Twisk/Opperdoes JO11-1Berkhout JO11-110:30veld 1 A
    08-10Hauwert 65 JO9-1Berkhout JO9-110:00veld 2 B1
    08-10Berkhout JO8-1Always Forward JO8-309:30veld 1 A1
    08-10Schagen United MO17-1Berkhout MO17-111:30veld 1 - Vomar
    08-10Berkhout MO20-1s.v. Enkhuizen MO20-212:30veld 1